Downtime LAB501 in aceasta noapte
Salutare prieteni,
in aceasta noapte, incepand cu ora 2:00 vom deconecta serverul pentru ca ne jucam Diablo III. Glumeam, de fapt vom face ceva maintainance pe server in cursul noptii. Nu va speriati, dimineata vom fi iarasi sus.
Echipa LAB501
Comentarii
Trololol! :)) Succesuri!
Si eu care ma gandeam ca mai pregatesti vreun review … 😀
Vad ca merge site-ul acum, inseamna ca totul a decurs bine. Totusi, ma intreb, de ce va chinuiti noaptea? Pierdeati chiar atat de multe view-uri daca downtime-ul era in ore mai normale din ziua (gen intre 8:00 si 17:00)?
E vorba de respect pentru cititori, nu de view-uri. Si eu nu ma chinui deloc, e treaba sysadminilor din data center, ca nu stau cu site-ul pe balcon 🙂
Cele mai recente stiri
Computex 2026 – Thermal Grizzly
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Implementari NVIDIA RTX Spark
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – GIGABYTE – Componente
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – G.Skill
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – MSI – Componente
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Seasonic
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Noctua
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – ASRock – Surse, AIO-uri si monitoare
Scris in 13 June, 2026.
Computex 2026 – NVIDIA
Scris in 13 June, 2026.
Computex 2026 – be quiet! – Surse si racire
Scris in 13 June, 2026.
Syndication
Viziteaza-ne pe Facebook
Urmareste-ne pe Twitter
Vezi ce facem pe YouTube