Bine ambalate, intr-o cutie destul de voluminoasa, gasim micuta bomba de gaming impachetata cu grija, o tastatura si un mouse simple, cablul de alimentare si manualul utilizatorului.
Ca să merite banii ăștia ar fi trebuit să ofere o carcasă cu mai puține găurele, un airflow inteligent, front to back, care să țină temperaturile plăcii video mai jos și în același timp să facă sistemul mai silențios.
Tot în banii ăștia aș vrea să văd cel puțin o sursă gold.
Costin a scris pe:
Eventual filtre de praf ușor de scos și curățat… Pentru admisia de aer
Monstru Post author a scris pe:
Placile video Founders Edition functioneaza la aceasta temperatura atata timp cat utilizezi racirea stock, indiferent de cum este construit sistemul. Asta este temp target-ul…
Sursa Gold da, ar fi o imbunatatire binevenita.
tony a scris pe:
e dragut dar prefer ROG G20 eu am prins cu 6700 si gtx980 atunci nu era seria noua
aveam si alienware x51 park dar rogul mi-a facut cu ochiul venind de la un g751 980m
Bogdan a scris pe:
Salut
Al meu are un singur modul de 8GB, as mai vrea sa pun inca unul tot de 8GB evident dar cum Samsung nu e pe nicaieri ce model ma sfatuiesti sa cumpar ca sa nu am probleme de compatibilitate ?
Multumesc mult
Ca să merite banii ăștia ar fi trebuit să ofere o carcasă cu mai puține găurele, un airflow inteligent, front to back, care să țină temperaturile plăcii video mai jos și în același timp să facă sistemul mai silențios.
Tot în banii ăștia aș vrea să văd cel puțin o sursă gold.
Eventual filtre de praf ușor de scos și curățat… Pentru admisia de aer
Placile video Founders Edition functioneaza la aceasta temperatura atata timp cat utilizezi racirea stock, indiferent de cum este construit sistemul. Asta este temp target-ul…
Sursa Gold da, ar fi o imbunatatire binevenita.
e dragut dar prefer ROG G20 eu am prins cu 6700 si gtx980 atunci nu era seria noua
aveam si alienware x51 park dar rogul mi-a facut cu ochiul venind de la un g751 980m
Salut
Al meu are un singur modul de 8GB, as mai vrea sa pun inca unul tot de 8GB evident dar cum Samsung nu e pe nicaieri ce model ma sfatuiesti sa cumpar ca sa nu am probleme de compatibilitate ?
Multumesc mult
Cele mai recente stiri
Computex 2026 – Thermal Grizzly
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Implementari NVIDIA RTX Spark
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – GIGABYTE – Componente
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – G.Skill
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – MSI – Componente
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Seasonic
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Noctua
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – ASRock – Surse, AIO-uri si monitoare
Scris in 13 June, 2026.
Computex 2026 – NVIDIA
Scris in 13 June, 2026.
Computex 2026 – be quiet! – Surse si racire
Scris in 13 June, 2026.
Syndication
Viziteaza-ne pe Facebook
Urmareste-ne pe Twitter
Vezi ce facem pe YouTube