Sony VAIO ZVPC-Z13Z9E/X
Cam atat despre constructie si conectivitate, deci haideti sa vedem performantele micutului VAIO.
Comentarii
Domnu, matale faci misto de noi? 😀
SSD RAID 0 si I7 640… beat that apple!=))
Totusi sa nu dispui de unitate optica la un laptop este un pacat capital.
Ca fapt divers:
http://pix.imagehut.net/i/0/gZnRpRqE/01055587038507097175.png
imi place foarte mult cum arata 😀
este chiar genul meu :X
ma mai gandesc daca o sa-l problez sau nu…
ceea ce ma intereseaza mai nou la un laptop este designul:))
mda.. avand in vedere ca toate`s bune mai nou.
asta imi place ca e compact 😀
frumos laptop 😛
Doresc si eu unu la fel, foarte reusit.
frumos … tot ma bate gandul sa imi iau un laptop … dar inca inspectez piata;))
@Laur: Mai documenteaza-te. Sony a lansat Chicklet prin 2003, Apple la 6 luni dupa…
Da’ daca spui tu …:-)
In mod cert, in 2003-2004 Sony avea tastatura izolata pe X505…
http://topnews.co.uk/215194-sony-s-late-vaio-x505-had-many-specs-similar-apple-s-new-macbook-air
http://www.theregister.co.uk/2003/11/14/sony_launches_0_4in_thick/
Am auzit numai cuvinte de lauda despre el, chiar este asa bun ?
Super Laptop
@ Bipbip, Probabil nu ai citit cu atenţie postul meu. Se mai întâmplă.
un laptop de top !
Dar intr-adevar pretul ii lasa pe multi doar cu visul 🙁
Cum se comporta noul Sony vs Alienware M11X ?
Alienware-ul are ecran de 11 inch si cantareste 2 kg, in timp ce Sony-ul are ecran de 13 inch si cantareste 1.4 kg. Aspectul depinde de gustul fiecaruia, in schimb mie personal M11x mi se pare urat 🙂