6 comentarii la: GeForce Garage 24H Live – Destiny of Titans – The Story
doru a scris pe:
Felicitari! Frumos executat !
Ar fi fost interesant si doar in 2 culori ( alb si negru ) cu negru in locul visiniului.
La fel si la cehi doar negru si rosu -cu negru in loc de gri partea frontala si partea de sus .
Mai putin imi place coloristic sistemul polonezilor: o “dezorganizare” de culori…( negru , auriu , galben , luminite rosii si de n-ar ajunge atatea… si alb ( ventilatorul ala din spate ).
J.Nicolae a scris pe:
Felicitari, romani peste tot!
Personal imi pare ca buildul vostru a fost cel mai curat executat (nu cu prea multe culori, si nici “murdar”(cum au dorit sa arate cehi). Gusturile totusi nu se discuta.
Inca odata felicitari sa sa va vedem in cat mai multe competitii.
Monstru Post author a scris pe:
Privind din exterior, voi puteti judeca la rece, mai bine decat noi, cei implicati in proiect. Motiv pentru care chiar ne bucura opiniile voastre 🙂
quod a scris pe:
frumos
o singura observatie data viitoare nu va mai bateti joc de carcasa faceti voi una de la 0:)
Monstru Post author a scris pe:
Wait…what???
Bene-Laur a scris pe:
fara indoiala, si mie imi place mai mult build ul vostru…bravos!
Felicitari! Frumos executat !
Ar fi fost interesant si doar in 2 culori ( alb si negru ) cu negru in locul visiniului.
La fel si la cehi doar negru si rosu -cu negru in loc de gri partea frontala si partea de sus .
Mai putin imi place coloristic sistemul polonezilor: o “dezorganizare” de culori…( negru , auriu , galben , luminite rosii si de n-ar ajunge atatea… si alb ( ventilatorul ala din spate ).
Felicitari, romani peste tot!
Personal imi pare ca buildul vostru a fost cel mai curat executat (nu cu prea multe culori, si nici “murdar”(cum au dorit sa arate cehi). Gusturile totusi nu se discuta.
Inca odata felicitari sa sa va vedem in cat mai multe competitii.
Privind din exterior, voi puteti judeca la rece, mai bine decat noi, cei implicati in proiect. Motiv pentru care chiar ne bucura opiniile voastre 🙂
frumos
o singura observatie data viitoare nu va mai bateti joc de carcasa faceti voi una de la 0:)
Wait…what???
fara indoiala, si mie imi place mai mult build ul vostru…bravos!
Cele mai recente stiri
Computex 2026 – Thermal Grizzly
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Implementari NVIDIA RTX Spark
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – GIGABYTE – Componente
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – G.Skill
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – MSI – Componente
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Seasonic
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – Noctua
Scris in 14 June, 2026.
Computex 2026 – ASRock – Surse, AIO-uri si monitoare
Scris in 13 June, 2026.
Computex 2026 – NVIDIA
Scris in 13 June, 2026.
Computex 2026 – be quiet! – Surse si racire
Scris in 13 June, 2026.
Syndication
Viziteaza-ne pe Facebook
Urmareste-ne pe Twitter
Vezi ce facem pe YouTube